OBS de school zet het allerliefst haar deuren wijd open voor iedereen. Om te laten zien dat er veel geleerd wordt. Zo krijgen kinderen een goede basis. We willen laten zien dat we leren door kennis én door gezond te zijn én door te beleven. Wil je alvast een kijkje nemen? Kijk dan naar dit filmpje dat gemaakt is in december 2020.

Maar het liefst laten we de school zelf zien aan jullie!

Daarom kun je altijd komen kijken. Bel gerust even hiervoor! Bovendien houden we, in samenwerking met BS de Violier, in schooljaar 2023-2024 een informatieavond en open dag. De informatieavond is op dinsdag 16 januari van 19.30 – 20.15u. De open dag op woensdagochtend 17 januari 2023 van 8.30 tot 12.30u. Via deze link kun je de flyer die we samen met basisschool de Violier hebben gemaakt bekijken.

poster aanmeldingen okt 2023

Wil je al eerder de school zien, hartstikke leuk! We nodigen we je dan ook van harte uit voor een persoonlijke rondleiding op school! Leg contact met de directeur van de school, Marie-louise Vanmulken, via telefoon (077 3200799 | 06 24853748) of mail. Wij vinden het erg fijn om onze school te laten zien.

En weet je het al zeker? Is OBS de school voor jouw een kind passende plek?! Dan vind je hier het vooraanmeldformulier. Vul het in en kom het brengen op school of stuur het per mail of per post naar ons toe.