OBS de school zet het allerliefst haar deuren wijd open voor iedereen. Om te laten zien dat er veel geleerd wordt. Zo krijgen kinderen een goede basis. We willen laten zien dat we leren door kennis én door gezond te zijn én door te beleven. Wil je alvast een kijkje nemen? Kijk dan naar dit filmpje dat gemaakt is in december 2020.

Maar het liefst laten we de school zelf zien aan jullie!

Wil je de school zien, hartstikke leuk! We nodigen we je dan ook van harte uit voor een persoonlijke rondleiding op school! Leg contact met de directeur van de school, Marie-louise Vanmulken, via telefoon (077 3200799 | 06 24853748) of mail. Wij vinden het erg fijn om onze school te laten zien.

En weet je het al zeker? Is OBS de school voor jouw een kind passende plek?! Dan kun je mailen naar Marie-louise Vanmulken. Je krijgt dan van haar een aanmeldformulier toegestuurd.